Kariera

CENTRUM KOMPETENCJI ECM

Drogi aplikancie!

Firma ЦЕНТР КОМПЕТЕНЦИИ ЕСМ to zespół młodych i niezwykłych osobowości, które nieustannie ewoluują. Jeśli interesują Cię złożone, nietrywialne zadania i jesteś gotowy na ciągły rozwój - witamy w naszej firmie! Wyślij swoje CV, a z pewnością uwzględnimy Twoje dane w naszej rezerwie kadry!

Pracuję w ECM, ponieważ jest to wysoce przyjazny zespół, niesamowita atmosfera i nieustanny strumień informacji dla wszechstronnego rozwoju

Katia

Ponieważ jesteśmy ZESPOŁEM! I to jest najważniejsze! Dla nas nie ma "niemożliwego"!

Vic

Dla mnie jest to harmonijny kolektyw, interesujące zadania, szansa na rozwój.

Natalia

Profesjonaliści powinni współpracować z profesjonalistami. Pracuję dla ECM przez 8 miesięcy, to świetny czas w poważnym projekcie. Super zespół, super kadra, specjaliści w swojej dziedzinie.

Igor

Po prostu odnalazłam się w tej firmie i w tym zespole!

Natalka

Nasza firma opracowuje wspaniałe systemy, które wprowadzą zarządzanie wydajnością na wyższy poziom! Cieszę się, że mogę być tego częścią!

Serhii

Praca w ECM to praca zespołowa, niesamowite wsparcie na każdym etapie projektu, ponieważ w naszej firmie każdy projekt jest unikalnym procesem biznesowym ze złożonościami i "łukami".Każdy projekt jest wyzwaniem dla zespołów, które nad nim pracują. Ale dla spójnej drużyny nie ma niewykonalnych zadań!

Julia