O nas

CENTRUM KOMPETENCJI ECM

Sample image

CENTRUM KOMPETENCJI ECM to globalny zespół doświadczonych kierowników projektów, analityków, programistów, projektantów i ekspertów innych specjalności, którzy wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę, generują pełen zakres usług w zakresie automatyzacji procesów biznesowych.

Usługi naszej firmy są interesujące dla całej europejskiej społeczności biznesowej. Wysoki poziom specjalistów firmy pozwala na realizację najbardziej złożonych projektów. Jakość naszych systemów i usług od ponad 10 lat została doceniona przez dużą liczbę klientów segmentu korporacyjnego, małych i średnich firm.

Przywiązujemy dużą wagę do jakości usług i usług serwisowych świadczonych naszym klientom. Ważne jest dla nas jakie emocje zostawiamy po sobie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był nie tylko zadowolony z naszej pracy, ale był również gotowy, aby z pełnym przekonaniem polecić nas w przyszłości.

Wartości jako osiągnięcia w procesie naszej działalności:

  • Jesteśmy profesjonalnym zespołem, a nasza praca jest naszym ulubionym zajęciem, z którego czerpiemy prawdziwą przyjemność.
  • Mamy ogromne doświadczenie w automatyzacji procesów biznesowych w prawie wszystkich branżach.
  • Proponowany system ECM / BPM jest platformą do wdrażania rozwiązań o dowolnej złożoności.
Naszą przewagą konkurencyjną nad innymi firmami jest dostarczanie naszym klientom nowoczesnych systemów optymalizacji biznesowej, zarówno własnej, jak i europejskiej produkcji. Harmonijnym uzupełnieniem jest zakres usług całego cyklu służących wdrożeniu systemów ECM / BPM i późniejsze wsparcie serwisowe, które jest udzielane wielu klientom przez całą dobę.Olena Olishevska , Prezes Zarządu CENTRUM KOMPETENCJI ECM
Pin It