Misja & Cel

CENTRUM KOMPETENCJI ECM

Zmiany, które wprowadzamy do pracy naszych klientów, nieustannie zmieniają ich wewnętrzną przestrzeń biznesową. Aby zrealizować nasze możliwości, używamy najcenniejszych umiejętności, jakie posiadamy: doświadczenia i ducha innowacyjności. 

Cel

Każdego roku wiele firm w Europie Zachodniej i Wschodniej korzysta z systemów i usług z "Centrum kompetencji ECM", co z kolei pomaga im zautomatyzować procesy biznesowe i kształtować wysoką jakość i nowoczesny przepływ pracy.

Naszym celem jako lidera w zakresie integracji i wdrażania platform ECM / BPM jest dostarczanie światu najbardziej popularnych marek, aby zapewnić najwyższą jakość usług, które z pewnością stworzą najbardziej komfortowy klimat biznesowy do zarządzania roboczymi procesami.

Dążymy do zapewnienia pracownikom uczciwych warunków pracy i rozwoju, a także jako firma pomagamy zwiększyć rentowność inwestorów w naszym biznesie. Przestrzegamy najwyższych standardów w realizacji interesów naszych konsumentów i naszych pracowników.

Zadania

  • Być wiodącą firmą na świecie w naszej branży.
  • Tworzyć marki, maksymalnie opierając się na potrzebach klientów i angażować do wdrożenia wyłącznie innowacyjne rozwiązania.
  • Stworzyć kulturę korporacyjną, która pozwoli nam wyrabiać serwisy najwyższej jakości dla konsumentów.
  • Motywować i zachęcać pracowników do maksymalnego wykorzystania ich potencjału.

Misja

Dążymy do tego, aby stać się wiodącym dostawcą wysokiej jakości oprogramowania i usług w zakresie analizy biznesowej i automatyzacji procesów biznesowych, zawsze być innowacyjną, kreatywną i do pewnego stopnia agresywną firmą, przy zachowaniu solidnych podstaw finansowych.